Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün sözleşmeli personel alımı yapacağına dair ilan duyurusu Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi internet sayfasından yayımlandı. İlgili ilanın detayları ve çok daha fazlası kamu haberleri merkezinde...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 23.07.2016, 08:51 31.01.2019, 13:12
Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Emniyet Genel Müdürlüğü 'nün Sözleşmeli Pilot Alımı
yapacağına dair ilan duyurusu Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi internt sayfasından yayımlandı. 23 Temmuz 2016 tarihli ilan duyurusuna göre Emniyet Teşkilatı 5 Adet sözleşmeli pilot alımı yapacak. 

Başvuru İşlemleri Ne Zaman?

 

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün sözleşmeli pilot alımı ile ilgili adaylar başvuru işlemlerini 2 Ağustos 2016 ile 9 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapacaklar. Başvurular İl Emniyet Genel Müdürlüklerine bizzat yapılacak. Başvuru sırasında gerekli belgeleri yazımızın başında da belirttiğimiz gibi aşağıdaki ilan dosyasından edinebilirsiniz.

Başvuru için Özel Şartlar Nelerdir? 

a) Teknik Özellikler (Uçak Pilotu) 1. Pilot olarak minimum 500 saat çift motor sabit kanat uçuşu bulunmak. (Tercihen Beechcraft King Air B350 veya Cessna Citation XLS tip intibakı bulunmak)

,

b) Teknik Özellikler (Helikopter Pilotu) 1. Pilot olarak minimum 1000 saat helikopter uçuşu bulunmak. (Tercihen S-70 veya çift motor helikopter tip intibakı bulunmak)

c) Sağlık Şartları 1. Sağlık şartları Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı’ nın (ICAO) Annex1’ deki ve JAR FCL-3’ deki ticari pilot şartlarına uygun olmak. Adaylar SINIF 1-UÇUŞA ELVERİŞLİDİR sağlık kurulu raporunu, ilgili hastanelerden kendi imkânları ile temin edeceklerdir. (Sözlü ve/veya uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adayların sınava gelirken yanında getirmesi gerekmektedir.)

Adaylara atama onayları hariç yapılacak tüm tebligatlar ve duyurular Emniyet Genel Müdürlüğü 'nün 'www.egm.gov.tr' isimli internet sayfası üzerinden yapılacak ve yazılı tebligat ayrıca gönderilmeyecek başvuru işlemleri hakkında tüm detayları ve daha fazlasını aşağıdaki ilan dosyasından edinebilirsiniz.

Yorumlar (25)
Ali kılınç 3 yıl önce
Ben kırıkkaleliyim ortaöğretim mezunuyum. 1992 doğumluyum.Şu anda dışardan liseyi okuyorum. Şu anda özel sektörde çalışıyorum. Sizden iş talebi istiyorum.
mehmetsah 3 yıl önce
Bende lise mezunuyum is talep ediyorum
Hasanözkurt 3 yıl önce
Bende rizeliyim bende iş talep ediyorum ilkögretim mezunuyum 1982 doğumluyum sağlık durumum çok iyi yıllardır özel sektör de çalışıyorum
Mustafa Aydın 3 yıl önce
Erzurumluyum 1986 dogumluyum ozel sektorde calisiyorum lise mezunuyum basvuru yapamadim
kadir ören 3 yıl önce
basvuruda explorer hata veriyor
Melis 3 yıl önce
Bence 2 yil sonra alimlar cok olsun su an az olsun
Ömer kalin 3 yıl önce
Sosyoloji bölümü mezunuyum işsizim iş arıyorum lütfen yardımcı olun
Umutsuz 3 yıl önce
Önlisans işletme mezunuyum açık öğretimden lisans a tamamlıyorum is arıyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın