En Az 3 Bin 500 TL Maaşla Yeni Kamu Personeli Alım İlanı Devlet Personel Başkanlığında Yayımlandı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve en az 3 bin 500 Türk Lirası maaş verilerek görevlendirilecek kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi.

En Az 3 Bin 500 TL Maaşla Yeni Kamu Personeli Alım İlanı Devlet Personel Başkanlığında Yayımlandı

Devlet Personel Başkanlığı "ilanlar" kısmında yer alan detaylarda Yozgat Bozok Üniversitesi bünyesinde görevlendirmek kaydıyla kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Yayımlanan duyuruda ise;

Yozgat Bozok Üniversitesi hastanesinde veya Rektörlük tarafından görevlendirilecek diğer birimlerde, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından 2018 Yılında düzenlenen KPSS (B grubu) puan sıralaması baz alınarak 657 sayılı Kanun’un 4/B maddesi ile 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı BKK ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli
Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar gereğince, gündüz veya gece nöbet sistemine göre çalıştırılacak sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacaktır denildi.

KADRO DETAYLARI

Devlet Personel Başkanlığı web adresinde yayımlanan duyurlarda ise kadro detayları şöyle;

Alım yapılacak kadrolar; hemşire, ebe, sağlık tekniker ve diğer sağlık personeli olarak açıklandı.

BAŞVURU YERİ VE TARİHİ

Yozgot Bozok üniversitesi tarafından yayımlanan ilana başvurular 1 Mart 2019 tarihinde başlayacak ve 15 Mart 2019 tarihinde sona erecek. (17:00'da)

Ayrıca adaylarında şahsen başvuru yapması istendi ve başvuru yeri ise; "Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı" olarak bildirildi.

GENEL ŞARTLAR İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar (2)
Remzi aksu 10 ay önce
Sağlık bakım teknikeri alıyormusunuz
Murat oyunu 10 ay önce
28 28 yasa ne zaman yayınlanacak