Erdek Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Erdek Belediyesi, Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. İlana dair bilinmesi gereken ayrıntıları ve ilan metnini haberimizde paylaşıyoruz.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 26.10.2018, 01:17 18.01.2019, 00:19
Erdek Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Erdek Belediyesi 5593 sayılı Belediye Kanununun 49.maddesi hükümlerine göre boş bulunan ve ilan metninde yer alan kadroya sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. İlan metninde yer alan açık kadro ve başvuru koşullarına dair detaylar şu şekilde, 

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanına göre, Erdek Belediyesi 1 adet mühendis alımı gerçekleştirecek. 

Jeoloji mühendisliği pozisyonuna gerçekleştirilecek alımlar tek aşamada yapılacak. Belediye ilana başvuruda bulunan adaylara yönelik sözlü sınav düzenleyecek. Sözlü sınav sonuçlarına göre ise kadroya atama yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Jeoloji Mühendisi alımı için gerçekleştirilecek olan alımlara başvuruda bulunacak adayların ilan metninde yer alan ve Kamupersoneli.net olarak sizlere aşağıda aktardığımız koşullara haiz olmaları gerekiyor. 

Buna göre adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartlara haiz olması istiyor. Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olması ve başka bir kurumla sözleşmemesi bulunması talep ediliyor. Adayların ayrıca görevlerini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunlarının olmaması ve Türkiye sınırları içinde ikamet ediyor olması şartı bulunuyor. 

İlana başvuruda bulunacak adayların ayrıca güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçlarının olumlu olması gerekiyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu sözleşmeli personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 5 Kasım tarihine kadar yapacaklardır. İlana başvurular şahsen yapılacak olup adayların başvurular sırasında ilan metninde yer alan başvuru evraklarını teslim etmeleri gerekiyor. 

Yorumlar (0)