04 Mayıs 2018 Cuma 16:20
Erdek Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Erdek Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre 1 Fizyoterapist ve 1 Hemşire alımının yapılacağı ifade edildi.

Yayımlanan ilanda ise; "5393 Sayılı Belediye Kanununun 49.maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı,unvan adedi, öğrenim durumu belirtileni (iki) adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacaktır" ifadelerine yer verildi.

BAŞVURU ŞARTLARI

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilana göre adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ise;

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.Maddesinde belirtilen şartlara haiz olmak, üniversitelerin alakalı bölümlerinden mezun olmak, herhangi bir kurum ile sözleşme imzalamış olmamak, görevini yapmaya engel sağlık problemi bulunmamak şartları istenildi.

Ayrıca adaylardan talep edilen diğer başvuru şartları arasında ise; taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak ve Türkiye sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları talep edildi.

ADAYLARDAN HANGİ BELGELER İSTENİLİYOR?

Yayımlanan ilanda ise adaylardan talep edilen belgeler ise;

Öğrenim Durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, adaylar tarafından doldurulacak Başvuru Formu(Form kurumdan temin edilecektir.), sağlık Raporu, 3 Adet vesikalık resim., erkek Adaylar için Askerlik Durum Gösterir Belge, adli Sicil Belgesi olarak açıklandı.

BAŞVURU TARİHİ

Söz konusu yayımlanan ilana başvurular 3 Mayıs 2018 tarihinde başladı ve 10 Mayıs 2018 tarihinde sona erecek.

Son Güncelleme: 12.02.2019 16:41
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.