07 Mayıs 2018 Pazartesi 09:27
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi En Az Lise Mezunu 255 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirmek üzere en az lise mezunu 255 sözleşmeli personel alımı yapacağı ifade edildi. 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi söz konusu ilanını Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi aracılığı ile yayımladı. Yayımlanan ilanda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hemşire, sağlık teknikeri, fizyoterapist, eczacı, röntgen teknisyeni, diğer sağlık personeli ve büro personeli kadroları için personel alımı yapacağını ifade etti.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanına başvurular 6 Mayıs 2018 tarihinde başladı ve ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 21 Mayıs 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapabileceklerdir. Adaylar başvurularını kılavuzda belgeler ve www.ogu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ile birlikte Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

GENEL ŞARTLAR

İlana başvuru yapacak olan adaylarda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tarafından bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartları taşımayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanına başvuru yapacak olan adayların şu şartlara haiz olmaları gerekmektedir:

1. T.C. vatandaşı olmak,

2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3. Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

4. Askerlik Durumu itibariyle;

a) Askerlikle ilgisi bulunmamak,

b) Askerlik çağına gelmemiş bulunmak.

c) Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

5. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak

Son Güncelleme: 12.02.2019 16:52
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ahmet 2018-05-27 16:36:10

Sonuçları nereden öğrenebilirmiyiz.

Avatar
Aysu 2018-05-29 09:11:38

sonuçlar ne zaman belli olacak.....

Avatar
cennet zdogus 2018-06-01 15:14:12

ınsAllah kazanırım