Alexa
15 Şubat 2018 Perşembe 11:39
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alım İlanı
Kamu Personeli

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresinde yer alan ilanlar bölümünde bir ilanını yayımladı ve yayımladığı ilanında kendi bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli 9 personel alımı yapacağını duyurdu. 

EĞİTİM ŞARTI

Söz konusu ilanda Hemşirelik Lisans Mezunu olmak, Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak eğitim şartları ile sözleşmeli hemşire alımı yapılacağı ifade edildi. İlan hakkında tüm detayları kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu ilana başvurular başladı ve ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını en geç 1 Mart 2018 tarihi mesai bitimine kadar gerçekleştireceklerdir. Adaylar başvurularını www.ogu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte şahsen yapacaklardır. Başvurular Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Posta yoluyla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

KPSS ŞARTI

Bunun yanı sıra ilan KPSS şartı olarak "Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı değerlendirilecektir. Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı değerlendirilecektir." ifadelerine yer verilmiştir.

GENEL ŞARTLAR

İlana başvuru yapacak olan adayların bazı şartları karşılamaları gerekmektedir. Bu kapsamda söz konusu personel alım ilanında adaylarda "T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşılar suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak." şartları aranmaktadır. 

Bunun yanı sıra başvuru yapacak olan adayların "Askerlik Durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. İlan tarihinden 1 yıl öncesine kadar Sözleşmeli Personel Pozisyonunda çalışmamış olmak." şartlarına da haiz olmaları gerekmektedir.

Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

KamuPersoneli.net

Not: Aktif kaynak linki kullanarak haberlerimizden alıntı yapabilirsiniz

Son Güncelleme: 28.02.2018 21:32
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.