28 Şubat 2018 Çarşamba 21:34
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Başvuru Süreci Sona Eriyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan personel alımıyla alakalı olarak kendi bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alımıyla alakalı olarak merak edilen detaytları sizler için paylaşıyoruz.

MEZUN OLMAK ŞARTI ARANIYOR

Yayımlanan ilana söz konusu şartlar olarak Hemşirelik Lisans Mezunu olmak, Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak eğitim şartları ile sözleşmeli hemşire alımı yapılacağı açıklandı. 

BAŞVRU DETAYLARI NELER?

İlanla alakalı olarak başvurular yarın sona erecek. Adayların bu ilana başvurularını 1 Mart 2018 tarihinde mesai bitimine kadar gerçekleştirmeleri istenildi. Adayların söz konusu başvurularını www.ogu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte şahsen yapmarı gerekiyor. Diğer yandan başvurular Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Posta yoluyla yapılan başvurular geçersiz sayılacağı bildirildi.

KPSS ŞARTI ARANIYOR

İlanda aranan bir diğer şart ise KPSS şartı "Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı değerlendirilecektir. Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı değerlendirilecektir." ifadelerine yer verildi.

BAŞVURUDA ARANAN GENEL ŞARTLAR NELER?

Yayımlanan ilana yönelik olarak istenilen genel şartlar; T. C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşılar suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. şartlarına yer verildi.

Diğer yandan başvuru yapacak adayların askerlik durumu itibariyle ilişiği olmamak,askerlik çağına gelmiş ise askerlik hizmetini yapmış veya ertlemiş olmak 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. İlan tarihinden 1 yıl öncesine kadar Sözleşmeli Personel Pozisyonunda çalışmamış olmak." şartları adaylardan aranıyor.

Son Güncelleme: 09.02.2019 06:29
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.