Gazi Üniversitesi 162 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor !

Gazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ve 162 personel alımı yapılacağı ifade edilen ilana başvurular bugün sona eriyor. Bu ilan hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 01.10.2018, 09:58 18.01.2019, 23:25
Gazi Üniversitesi 162 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor !

Gazi Üniversitesi tarafından geçtiğimi günlerde Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden en az ön lisans mezunlarının başvuru yapabileceği bir ilanını yayımladı.

Yayımlanan ilanda "hemşire, sağlık teknikeri, diyetisyen, fizyoterapist" kadrolarında alım yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular bugün sona eriyor. İlan hakkında tüm detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

ARANAN ŞARTLAR

Gazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana başvuruların yapılabilmesi için adayların Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması gerekiyor. Bunun yanı sıra kamu haklarından mahrum bırakılmamış adayın, yüz kızartıcı suç işlememiş olması da aranan şartlar arasında yer alıyor. Ayrıca erkek adayların askerlik çağına gelmemiş, geldiyse de yapmış veya ertelemiş olmaları gerekmektedir. Ayrıca adayların güvenlik soruşturmalarının olumlu olması gerekmektedir.

BAŞVURU DETAYLARI

Gazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana başvurular 17 Eylül 2018 tarihinde başladı ve 1 Ekim itibari ile sona eriyor. İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını kılavuzda belirtilen belgelerle beraber Teknikokullar/BEŞEVLERANKARA adresinde bulunan Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Yorumlar (0)