Genelkurmay Başkanlığı 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Genelkurmay Başkanlığı tarafından yeni bir kamu personel alımı yapılacağı açıklandı. Genelkurmay Başkanlığı yayımladığı duyuruda adaylardan talep ettiği genel ve özel şartları duyurdu.

Genelkurmay Başkanlığı 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı!

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI PERSONEL TEMİN 

Genelkurmay Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda adayların merkez Ankara teşkilatında sözleşmeli personel olarak görevlendirilecekleri açıklandı.

Ayrıca idare tarafından gerek görülen esaslara yönelik olarak alım yapılacak unvanların, kadroların ve illerin değiştirilebileceği açıklandı ve bu yüzden başvuru yapan veya yapmak isteyenlerin ilan detaylarını sürekli olarak güncel şeklde takip etmeleri istendi.

Başvuru yapacakların sadece bir tercih hakkının olduğu açıklandı.

Adaylların ayrıca Yüksek Öğrenim Kurumundan (YÖK) eğitim verileri hatalı veya eksik gelen adaylar, Öğrenim belgesi (diploma) veya geçici mezuniyet belgesini başvuru aşamasında sisteme yüklemeleri zorunlu.

Bunların yanı sıra öğrenimlerini yurtdışında tamamlayarak YÖK tarafından onaylı denklik belgesi alan adayların belgelerini başvuru esnasında sisteme yüklemeleri isteniyor.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Yayımlanan ilana yapılacak olan başvurular 27 Şubat 2019 tarihinde başladı ve 29 Mart 2019 tarihinde sona erecek.

KADRO DETAYLARI

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE