Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Ziraat Mühendisi Alımı Başvurular Sona Eriyor

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı için başvuru işlemlerinde sona geliniyor. Söz konusu sözleşmeli ziraat mühendisi alımı hakkında tüm bilgiler ve daha fazlası kamu personeli alım haberlerinin merkezinde.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 25.05.2016, 09:36 29.01.2019, 18:36
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Ziraat Mühendisi Alımı Başvurular Sona Eriyor

 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvurular Sona Eriyor , Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Mersin ve İstanbul Zirai Karantina Müdürlüğü için yapacağı 4-B sözleşmeli personel alımı için başvuru işlemlerinde sona geliniyor.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Ziraat Mühendisi Alacak
 

Söz konusu alımlar için başvuru işlemleri hakkında bilgiler 25 Nisan 2016 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfasından yayımlanmıştı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvurular Ne Zaman Sona Eriyor?

 Mersin ve İstanbul Zirai Karantina Müdürlüğü için yapılacak olan Sözleşmeli Ziraat Mühendisi alımı için başvurular 27 Mayıs 2016 tarihinde sona erecek. Başvurular ilgili müdürlüklere talep edilen belgelerle birlikte en geç 27 Mayıs 2016 mesai bitimine kadar şahsen yapılmalıdır.

Posta ya da E-Posta Yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek!

Şahsen yapılmayan başvuruların kabul edilmeyeceği ilan duyurusunda özellikle belirtilmiştir. Başvuru için gerekli belgeler, aranan nitelikler ve çok daha fazlasını aşağıdaki personel alım haberi linkine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)