banner731

Hakkari Valiliği Mühendis ve Mimar Alımı Başvurular Devam Ediyor

Hakkari İl Özel İdaresi Sözleşmeli personel alımı için başvurular devam ediyor. Hakkari Valiliği İnşaat Mühendisi, Elektrik - elektronik Mühendisi ve Mimar alımı yapacak. Başvurular ne zaman sona erecek ? Detaylar ve daha fazlası memurlar için haber merkezi kamupersoneli.net adresinde.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 26.05.2016, 11:51 29.01.2019, 18:45
Hakkari Valiliği Mühendis ve Mimar Alımı Başvurular Devam Ediyor

Hakkari Valiliği Mühendis ve Mimar Alımı Başvurular Devam Ediyor ! Hakkari İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde çıkılan personel alımı için başvurular devam ediyor.

Genel Şartlar Neler?

Hakkari Valiliği'nde istihdam edilecek personellerde aranılan genel şartlar ; 657 Sayılı DMK'nın 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik ya da yaşlılık aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar için askerlik ilişkisinin olmaması, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorununa sahip olmamak, herhangi bir suçtan hükümlü olmamak gibi şartlar bulnuyor.

Başvurular Ne Zaman Sona Eriyor?

Hakkari İl Özel İdaresi 5 Sözleşmeli Personel alımı için başvurular 6 Haziran 2016 tarihinde sona erecek.

Hangi Pozisyonlar için Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor?

Söz konusu ilanda tüm özel şartları ve genel şartları görebilirsiniz. Hakkari İl Özel İaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından verilen ilana göre Hakkari Valiliği 3 Mühendis ,1 Mimar, 1 Elektrik-Elektronik Mühendisi istihdam edecek.

Yorumlar (0)