Harran Üniversitesi En Az Lise Mezunu 62 Kamu Personel Alımı Yapıyor

Harran Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilan ile 62 kamu personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

Harran Üniversitesi En Az Lise Mezunu 62 Kamu Personel Alımı Yapıyor

Harran Üniversitesi Rektörlüğü, yayımladığı ilan ile Hemşire (46), Ebe 4), Diğer Sağlık Personeli (11) ve Laborant (1) pozisyonlarında görevlendirilmek üzere 62 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

İlana başvuracak adayların; 657 Sayılı Devlet Memurlar Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlara haiz olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak.

657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak, lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı ve Meslek Lisesi mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP94 puan türlerinden en az 60 ve üzeri puan almak şartlarını taşımaları gerekiyor.

İSTENİLEN BELGELER

Adayların başvurduğu pozisyonu belirten dilekçe/Başvuru Formu, 2016 KPSS (B) sonuç belgesi internet çıktısı, mezuniyet belgesinin fotokopisi, erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmadığına dair belge, kimlik Fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf, özel şartlarda istenilen çalışma belgesi ile SGK hizmet dökümü.

BAŞVURU SÜRECİ, YERİ VE ŞEKLİ

Harran Üniversitesi personel alım ilanı başvuruları, 3 Kasım - 17 Kasım 2017 tarihleri arasında, istenilen belgeler ile Üniversite Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 20:35
YORUM EKLE