İçişleri Bakanlığı En Az 5 Bin TL Maaşla Sözleşmeli Personel Alıyor

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanın detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 13.09.2018, 15:55 30.01.2019, 20:18
İçişleri Bakanlığı En Az 5 Bin TL Maaşla Sözleşmeli Personel Alıyor

İçişleri Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir ilanını yayımlayarak 57 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. 

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda alımların şu kadrolarda yapılacağı ifade edildi;

siber güvenlik uzmanı: 2

kıdemli siber güvenlik uzmanı: 1

sistem uzmanı: 4

kıdemli sistem uzmanı: 2

kıdemli veri tabanı yöneticisi: 1

ağ uzmanı: 4

kıdemli ağ ve güvenlik uzmanı: 2 

kıdemli altyapı ve konfigurasyon uzmanı:4

tasarım ve analiz uzmanı: 6

iş analisti uzmanı: 1

obil yazılım uzmanı: 3

web uygulama geliştirme uzmanı: 2

kıdemli web yazılım uzmanı: 1

uygulama geliştirme uzmanı: 5

kıdemli java uygulama geliştirme uzmanı: 2

uygulama geliştirme uzmanı: 9

kıdemli .net uygulama geliştirme uzmanı: 7

proje mimarı: 1

BAŞVURU DETAYLARI

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan ilana başvurular ise 1 Ekim 2018 tarihinde başlayacak ve 9 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını İçişleri Bakanlığının resmi web adresinde yer alan "2018 yılı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru Formu" ile sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linki aracılığı ile e-Devlet üzerinden T. C. Kimlik Numarası ve şifrelerini girerek yapacaklardır.

GENEL ŞARTLAR

İlana başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekiyor. Bunun yanı sıra başvuru kılavuzunda belirtilen fakültelerin dört yıllık bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Ayrıca ilanda başvuru yapacak olan adaylardan tecrübeli olmaları da istendi. Tecrübe şartına ilişkin detaylar kılavuzda belirtilmiştir. Adayların yukarıda belirtilen kadrolardan hangisine başvuru yapacaklarsa o meslek hakkında bilgilerini ispatlayacak belgeye sahip olmaları gerekiyor. Ayrıca ilana başvuru yapacak olan erkek adayların askerlikle ilişkilerinin bulunmaması veya muaf ya da ertelenmiş olması gerekmektedir.

Yorumlar (0)