İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanına Başvuruları Başladı !

İçişleri Bakanlığı yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana başvuru süreci başladı. Detaylar haberimizde...

İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanına Başvuruları Başladı !

İçişleri Bakanlığı, yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını açıklamıştı. 

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilana başvuru süreci başladı. İlan ile ilgili detaylar şu şekilde, 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Bilişim Personeli (14 kişi)

GENEL AÇIKLAMALAR

* 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

* Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bu belirtilen bölümler dışında dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak. 

* Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak.

*  Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

* Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olan adaylar başvuru yapabilecek

BAŞVURU EVRAKLARI

* Başvuru Formu

*  Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti

* Mesleki tecrübeyi gösterir belge

* En az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge

* Her bir pozisyon için ÖZEL ŞARTLAR’ da istenilen sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler

* 2016-2017 KPSS P3 sınav sonuç belgesi

* İngilizce dilinde Kamu Personeli Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavından (YDS vs.) alınan puanı veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavlarından alınan ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanı gösterir belge

BAŞVURU ŞEKLİ VE SÜRECİ

* Başvurular, 11 Eylül- 22 Eylül 2017 tarihleri arasında www.icisleri.gov.tr ve www.icisleribilgiislem.gov.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu” nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacak. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
nida
nida - 2 yıl Önce

Hayırlısı olsun

Umut
Umut - 2 yıl Önce

Yahu şaka gibi
Önceki 1545 personeli açıkladılar mı ki yeni personel almaya kalkıyolar?
1 sene olacak nerdeyse

Duran
Duran - 2 yıl Önce

İsimlerini yazmamışlar

Kenan
Kenan - 2 yıl Önce

Bolé yönetim olmaz olsum