İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımında Son Günler!

İçişleri Bakanlığı yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana başvuru süreci sona eriyor. Detaylar haberimizde...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 21.09.2017, 01:32 08.02.2019, 17:52
İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımında Son Günler!

İçişleri Bakanlığı yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştu. 

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanına başvuru süreci sona eriyor. İşte detaylar,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Bilişim Personeli (14 kişi)

ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

* 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, 

* Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bu belirtilen bölümler dışında dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak.

* Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak. 

* Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

* Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olan adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURU SÜRECİ

* İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan sözleşmeli bilişim personeli alım ilanına başvurular 22 Eylül tarihinde sona erecek.

Yorumlar (0)