banner731

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

İstanbul Üniversitesi yayımladığı ilanı ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana başvurular devam ediyor.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 29.04.2017, 13:32 05.02.2019, 18:22
İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

İstanbul Üniversitesi geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilanını yayımlamıştı. Yayımlanan ilanda İstanbul Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtmişti. Söz konusu ilana başvurular devam ediyor. İlanı hatırlayalım;

ALINACAK PERSONEL

İstanbul Üniversitesi yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde, Hemşire, Sağlık Personeli, Biyolog kadroları için personel alımı yapacaktır.

GENEL ŞARTLAR

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adaylarda; Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı'na girmiş olmak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR

Söz konusu ilana başvurular 24 Nisan 2017 tarihinde başladı ve 8 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir Adaylar başvurularını "www.istanbul.edu.tr" adresindeki Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte
Personel Daire Başkanlığına Şahsen müracaat ederek yapacaklardır. 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar başvurularını; Fotoğraflı Başvuru Formu, Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi (e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir.), 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi ile yapacaklardır.

Yorumlar (0)