İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı !

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi tarafından yeni bir ilan yayımlandı ve sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı açıklandı. Söz konusu yayımlanan ilana yönelik olarak tüm detayları sitemizde okurlarımızla paylaşıyoruz.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 17.11.2018, 09:20 17.01.2019, 21:50
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı !

Resmi Gazete'de yeni bir ilan yayımlandı.

Yayımlanan ilan metninde ise İzmir Katip Çelebi Üniversitesi bünyesine sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağına yer verildi.

Kamupersoneli.net olarak yayımlanan ilanın detaylarını okurlarımızla paylaşıyoruz.

BAŞVURU TARİHLERİ

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi yayımladığı ilana başvuruları 30 Ekim 2018 tarihinde almaya başladı ancak ilan 17 Kasım 2018 tarihinde yayımlandığı için başvurular 17 Kasım 2018 tarihinde başladı ve 30 Aralık 2018 tarihine kadar alacak.

Ayrıca sadece 2 kişinin alımı yapılacak.

KPSS ŞARTI

Adayların ÖSYM tarafından 2017 ve 2018 yıllarında düzenlediği KPSS'den KPSSP3 puan türünden  yüzde yetmiş puan almış olması gerekiyor. Kısacası adayların KPSS puanı yok ise 70 olarak değerlendirileceği açıklandı.

GENEL ŞARTLAR

Yayımlanan ilana başvuru yapacak adayların fakültelerin dört yıllık bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları zorunlu.

Bunun yanı sıra adayların yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ise bu sürecin yönetimi konusunda en az 3 yıl ve diğerleri için ise 5 yıl meslek şartı olması gerekiyor.

Adayların bilgisayar kapsamı donanımı ve kurulan ağ yönetimleri güvenliği hakkında bilgi sahibi olmak ve bunu belgelemeleri zorunlu olarak açıklandı.

Yorumlar (0)