Kocaeli Üniversitesi 107 Sözleşmeli Memur Alımı İçin İlan Yayımladı

Kocaeli Üniversitesi kadrosunda eksik bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere sözleşmeli memur alım ilanı yayımladı. Devlet Personel Başkanlığı'nın internet sayfası aracılığıyla yayımlanan ilanda alım yapılacağı açıklanan kadrolar, ilana başvuru şartları ve başvuru sürecine dair detayları haberimizde yayımlıyoruz.

Kocaeli Üniversitesi 107 Sözleşmeli Memur Alımı İçin İlan Yayımladı

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre sözleşmeli memur alımı yapacağını duyurdu. 

Söz konusu ilanda yayımlanan tüm ayrıntıları Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza haberimizde aktarıyoruz. İşte detaylar, 

KOCELİ ÜNİVERSİTESİ 107 MEMUR ALIMI YAPACAK

Kocaeli Üniversitesi tarafından yayımlanan ilan metnine göre, çeşitli kadrolardan yapılacak personel alım ilanlarına en az lise mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. 

Söz konusu ilan metninde ayrıca, önlisans ve lisans mezunu adayların da başvuru yapabileceği kadrolar olduğu bildirildi. 

Yayımlanan ilan metninde yer alan detaylarda 5 farklı pozisyona yapılacağı açıklanan alımların Hemşire, Diyetisyen, Sağlık Fizikçisi, Büro Personeli ve Diğer Sağlık Personeli kadrolarına yapılacağı belirtildi.

İLANA BAŞVURU ŞARTLARI

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla adaylara duyurulan ilan metninde, alım yapılacak kadrolara başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları isteniyor. 

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak ve 657 sayılı Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmamak.

Ayrıca yapılacak alımlarda Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93, Ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacağı duyuruldu. 

BAŞVURU SÜRECİNE DAİR DETAYLAR

İlana başvuruda bulunacak adaylar Kocaeli Üniversitesi tarafından açıklanan başvuru evraklarını, başvuru esnasında hazır bulundurmaları gerekiyor. Başvurular için istenen evraklar arasında, 2016 KPSS sonuç belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma fotokopisi, 1 adet resim, Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, Sözleşmeli Personel Başvuru Formu.

İlana başvurular, ilanın yayımlanma tarihinden (1 Şubat) itibaren 15 gün içerisinde yapılacaktır. 

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını şahsen yapacak olup posta yoluyla yapılan başvuruların kabul edilmeyeceği duyuruldu. 

İlana başvuru adresi, Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Personel Bürosu Umuttepe Merkez Yerleşkesi 41380 Umuttepe-İZMİT/KOCAELİ olarak duyuruldu. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 05:17
YORUM EKLE