Kocaeli Üniversitesi 107 Sözleşmeli Personel Alıyor ! Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kocaeli Üniversitesi yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 107 personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilana başvurular devam ediyor. Bu kapsamda ilan hakkında tüm detayları haberimizde derledik.

Kocaeli Üniversitesi 107 Sözleşmeli Personel Alıyor ! Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kocaeli Üniversitesi günler öncesinde Devlet Personel Başkanlığının yayımladığı ilanında kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 107 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 

BAŞVURU TARİHLERİ

Söz konusu personel alım ilanına başvurular devam ediyor. Buna ilişkin olarak ilan hakkında genel şartları ve başvuruların nasıl yapılacağını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Bilindiği gibi Kocaeli Üniversitesi 107 sözleşmeli personel alım ilanına başvurular 1 Şubat 2018 tarihinde başladı ve 16 Şubat 2018 tarihine kadar devam edecektir.

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylar "2016 KPSS sonuç belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma fotokopisi, 1 adet resim, Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, Sözleşmeli Personel Başvuru Formu" evrakları ile şahsen olarak başvuru yapacaklardır. Adaylar başvurularını "Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Personel Bürosu Umuttepe Merkez Yerleşkesi 41380 Umuttepe-İZMİT/KOCAELİ" adresine yapacaklardır. Ayrıca posta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

KADRO DAĞILIMI

Kocaeli Üniversitesi sözleşmeli personel alımı 5 kadro için toplam 107 kişi istihdamı ile gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda 87 hemşire sağlık fizikçisi, 10 büro personeli ve 8 diğer sağlık personeli alımı gerçekleştirilecektir.

GENEL ŞARTLAR

İlana başvuru yapacak olan adayların bazı şartları karşılamaları gerekmektedir. Şartlara haiz olmadığı halde başvuru yapan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Söz konusu ilana başvuru yapacak adaylarda Kocaeli Üniversitesi tarafından "Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak ve 657 sayılı Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmamak. Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93, Ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır" şartları aranmaktadır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 05:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice yildirim
Hatice yildirim - 1 yıl Önce

Üniversite hastaneleri neden sağlık meslek lisesi tıbbi laboratuvar mezunu almıyor.sesimizi duyun artık..