Kocaeli Üniversitesi 188 Kamu Personeli Alımı Yapıyor ! Başvuru Detayları

Kocaeli Üniversitesi tarafından bir ilan yayımlandı yayımlanan ilanda 188 kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Kamu personeli alımı hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 24.07.2018, 12:08 31.01.2019, 02:29
Kocaeli Üniversitesi 188 Kamu Personeli Alımı Yapıyor ! Başvuru Detayları

Kocaeli Üniversitesi tarafından geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda 188 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. 

Konu ile ilgili olarak kamu personeli alımı hakkında detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.. 

ALIM YAPILAN KADROLAR

Kocaeli Üniversitesi tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanında 100 Hemşire, 66 Lise mezunu hemşire, 5 Fizyoterapist, 4, Büro Personeli ve çeşitli alanlarda 13 sağlık teknikeri alımı yapılacağı ifade edildi.

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu ilana başvurular 11 Temmuz 2018 tarihinde başladı ve 26 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Konu ile ilgili olarak ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını Üniversite Hastanesi Başmüdürlüğü Personel Bürosu Umuttepe Merkez Yerleşkesi 41380 Umuttepe-İZMİT/KOCAELİ adresine şahsen yapacaklardır.

GENEL ŞARTLAR

Kocaeli Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adayların bazı şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

"Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Başvuru tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmamak"

Yorumlar (0)