Kültür Bakanlığı İstanbul, Antalya Samsun DOB Sözleşmeli Personel Alımında Son Gün !

Kültür ve Turizm Bakanlığı; İstanbul, Antalya ve Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü personel alımı başvurularında sürecin sonuna gelindi.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 21.09.2017, 08:55 08.02.2019, 17:52
Kültür Bakanlığı İstanbul, Antalya Samsun DOB Sözleşmeli Personel Alımında Son Gün !

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde hizmet veren İstanbul Antaylya ve Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla sözleşmeli personel alım ilanı yayımladı.

Başvurularda Son Gün !

Devlet Opera ve Balesi Müdürlükleri personel alım ilanlarına başvurular bugün (21 Eylül) mesai bitiminde sona eriyor. Adaylar başvurularını; ilgili Opera ve Bale Müdürlüğüne istenilen belgeler ile yapacaklar.

İstenen Belgeler

* Başvuru Dilekçesi

* 2 Adet Fotoğraf

* Nüfus Cüzdan Fotokopisi

* Diploma Aslı-Noter Tasdikli Örneği

* Adli Sicil Raporu

Alım Yapılacak Pozisyonlar:

* Koro Sanatçısı

* Bale Sanatçısı

* Orkestra Sanatçısı

Başvuracak Adaylarda Aranan Genel Şartlar:

* Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır

*  Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları şartı aranır

Yorumlar (0)