Kültür Bakanlığı İstanbul DOB Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Devlet Opera ve Balesi, yayımladığı ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 29.09.2017, 16:52 08.02.2019, 18:17
Kültür Bakanlığı İstanbul DOB Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Devlet Opera ve Balesi, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayımladığı ilan ile Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 Bale Sanatçısı ( Kordöbale) alınacağını duyurdu.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır. Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuarların bale bölümünden en az lise düzeyinde mezun olmaları ya da lisans düzeyinde öğrenimlerine devam ediyor olmaları şartı aranır. 

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

Özgeçmiş, 2 Adet Fotoğraf, nüfus Cüzdan Fotokopisi, diploma Aslı/Noter Tasdikli Örneği, adli Sicil Raporu

BAŞVURULARIN YAPILMASI

Başvurular, en geç 4 Ekim 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar İDOB Sahne Müdürlüğü, Üsküdar Eski Tekel Binası-Hacı Hesna Hatun Mah. Paşa Limanı Cad. No:66 Kuzguncuk-Üsküdar/İSTANBUL adresine şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

SINAV SÜRECİ

Klasik Bale dersi (Bar ve orta egzersizleri)

Adayın kendi seçeceği klasik eserlerden bir varıatıon.

Sınav, 5 Ekim 2017 Perşembe günü 10:00'da "Üsküdar Tekel Binası-Hacı Hesna Hatun Mah. Paşa Limanı Cad. No:66 Kuzguncuk- Üsküdar/İSTANBUL" adresinde yapılacak.

Yorumlar (0)