Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara DOB Sözleşmeli Personel Alıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, bir ilan yayımlayarak sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 02.10.2017, 12:18 08.02.2019, 18:24
Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara DOB Sözleşmeli Personel Alıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde bir ilan yayımlayarak  Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 Koro Sanatçısı (Alto) alınacağını duyurdu. İşte detaylar:

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları şartı aranır.

BAŞVURU SÜRECİ, YERİ ve ŞEKLİ

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü sözleşmeli personel alım ilanına başvurular, 2 Ekim - 19 Ekim 2017 tarihleri arasında "Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No:20 Ulus/ANKARA" adresine, istenilen belgeler ile şahsen veya posta yoluyla yapılacak.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

Başvuru Dilekçesi, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Diploma Aslı/Noter Tasdikli Örneği, Adli Sicil Raporu

Yorumlar (0)