banner731

KYK KPSS En Az 70 Puan İle Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından bir ilan yayımlanmış ve yayımlanan ilanda sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edilmişti. Peki söz konusu ilana başvurular ne zaman sona erecek? Konu ile ilgili olarak tüm detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 14.06.2018, 14:29 12.02.2019, 19:50
KYK KPSS En Az 70 Puan İle Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından bir ilan yayımlandı. Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilanda Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünün KPSS en az 70 puan ile sözleşmeli bilişim personeli alımı yaptığı ifade edildi.

Konu ile ilgili olarak Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünden yayımlanan ilan hakkında genel şartları ve başvuru detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

GENEL ŞARTLAR

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda adaylarda bazı şartlar aranıyor. İlana başvuru yapacak olan adayların bazı şartları taşımaları gerekiyor. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Bu bağlamda adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

"657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak, Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için sınav tarihi itibarıyla en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek "

BAŞVURU DETAYLARI

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana başvurular 11 Haziran 2018 tarihinde başladı ve söz konusu başvurular 25 Haziran 2018 tarihine kadar yapılabilecektir. Başvurusunu yapmak isteyen adaylar başvurularını şahsen olarak gerçekleştireceklerdir. Konu ile ilgili olarak ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını basvuru.gsb.gov.tr adresi üzerinden dolduracakları Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formunun çıktısını alarak istenilen belgelerle Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığına yapacaklardır.

Yorumlar (0)