MEB KPSS'siz En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alıyor

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün KPSS şartsız sözleşmeli personel alımına ilişkin süreç devam ediyor.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 25.09.2016, 13:24 01.02.2019, 01:11
MEB KPSS'siz  En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alıyor

MEB En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımı Başvurular Sürüyor

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün Dizgi Operatörü ünvanlı sözleşmeli personel alımı ile ilgili süreç devam ediyor. Kısa süre önce Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü resmi internet sayfasından çıkılan ilana adaylar  4 Ekim 2016 Salı günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunabilecekler.  

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI NELERDİR?

Başvuruda bulunmak isteyen adayların ilan duyurusunda belirtilen genel şartların yanı sıra özel şartları da yerine getirmeleri gerekiyor. Özel Şartlar şu şekilde belirtilmiş ; En az lise ya da dengi okuldan mezun olmak, Ortaöğretim/ Mesleki Eğtiim okullarının bilgisayar, grafik tasarım yada görsel sanatlar bölümünden mezun olmak ( Tercih sebebi) , Bilgisayarda grafik tasarım ve dizgi alanında MEB onaylı kurslar tarafından verilen sertifikalara sahip olmak, 10 parmak klavye kullanmak, dizgi çalışmalarıyla ilgili genel kavramları bilmek, insanlarla iletişim ve grup çalışmalarına uyumlu olmak, güncel tasarım , ofis , dizgi programlarını kullanabilmek, daha önceden benzer işleri yürüten kurumlarda çalışmak tercih sebebi olarak bildirildi.

Başvurular için Adres

Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ana Hizmet Binası

Emniyet Mahallesi Milas Sokak No:21 Yenimahalle /ANKARA

(Türkiye Voleybol Federasyonu Yanı –Konya Yolu üzeri Gazi Üniversitesi Hastanesi Karşısı – Başkent Öğretmenevi Yakını)

İrtibat Telefonu: 0 (312) 413 32 43

Yorumlar (1)
Aybegüm yıldırım 3 yıl önce
Lise mezunuyum is arıyorum 37 yaşındayım