Mersin Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Personel Alımında Son Gün !

Mersin Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü bünyesinde alınacak sözleşmeli personeller için başvuru sürecinde sona gelindi.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Personel Alımında Son Gün !

Mersin Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayımladığı ilanda e Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 Orkestra Sanatçısı (Viyola) alınacağını duyurmuştu.

Mersin DOB sözleşmeli personel alım ilanına başvurularda sona gelindi. İlanı hatırlayalım:

Alınacak Personel/Sayı:

* Orkestra Sanatçısı (1)

Başvuru Şartları:

* Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartları taşımak

* Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmak

Başvuru İçin Gereken Evraklar:

* Dilekçe

* Diploma örneği

* 2 adet fotoğraf

* Nüfus cüzdanı fotokopisi

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 15:50
YORUM EKLE