Mersin DOB Memur Personel Alımı Başvurularında Son Gün

Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, memur personel alım ilanına başvurularda sürecin sonuna gelindi. Detaylar haberimizde...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 26.09.2017, 09:45 08.02.2019, 18:06
Mersin DOB Memur Personel Alımı Başvurularında Son Gün

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü; Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı ilan ile Orkestra Sanatçısı (1) ve Sanatsal Yardımcı Eleman (2) pozisyonlarında personel alımı yapacağını duyurdu.

PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI SONA ERİYOR...

Mersin Devlet Opera ve Balesi personel alım ilanına başvurular, bugün (26 Eylül) mesai bitimine kadar; "Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / Mersin" adresine yapılacak.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

Adaylar başvuru esnasında; dilekçe, diploma Aslı/Noter Tasdikli Örneği, 2 adet Fotoğraf, nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve adli Sicil Raporunu teslim edecekler.

BAŞVURU ŞARTLARI

Mersin Devlet Opera ve Balesi personel alım ilanına; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartları taşıyan, Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olan;

* Sanatla ilgili alanda bilgi işlem sistemlerinde çalıştırılmak üzere alınacak Sanatsal Yardımcı Elemanların seçiminde; en az lise mezunu olan, genel olarak bilgisayar donanımı, yazılımı ve işletimi konularında belge sahibi olması ve iş deneyimli olan, Orkestra Materyal Sorumlusu olarak görev yapacak olan Sanatsal Yardımcı Eleman için orkestra enstrüman ve materyalleri ile orkestra düzeni hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan adaylar başvuru yapabilecek.

Yorumlar (0)