Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Hemşire Alımı Devam Ediyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinde alınacak hemşireler için başvurular devam ediyor. Başvuru için gereken belgeler, başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 09.02.2017, 11:36 03.02.2019, 15:16
Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Hemşire Alımı Devam Ediyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayımladığı ilan ile  ortaöğretim ve Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda sözleşmeli personel alınacağını duyurmuştu. İlana başvurular devam ediyor.

Alınacak Personel:

* Hemşire: 25

Genel Şartlar:

* Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alım ilanına başvuracak adaylardan; T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf ya da tecilli olmak, görevini yapmasına engel sağlık durumu olmamak,  en az lise mezunu olmak, lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3, Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanına sahip olmak şartlarını taşımaları gerekiyor.

Başvuru İçin Gereken Belgeler:

* Nüfus cüzdanı

* Diploma fotokopisi

* 2016 KPSS sonuç belgesi

* 1 adet fotoğraf

İlan detayları için TIKLAYIN.

Başvuru Süreci:

* Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alım ilanı başvuruları 30 Ocak- 13 Şubat 2017 tarihleri arasında Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi web sitesinden (www.meramtip.com.tr) veya İnsan Kaynakları biriminden temin edilecek başvuru formu ile güvenlik soruşturması formunu doldurarak şahsen yapılacak.

Yorumlar (0)