Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Sözleşmeli Personel Alımında Son Gün

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanına başvurularda sona gelindi. Detaylar haberimizde...

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Sözleşmeli Personel Alımında Son Gün

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Rektörlüğü, geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilan ile Programcı (1) pozisyonunca personel alımları yapacağını duyurdu. 

PERSONEL ALIMI BAŞVURULARINDA SON GÜN !

ODTÜ personel alım ilanına başvurular, bugün (1 Kasım) mesai bitiminde sona eriyor. Başvurular, ODTÜ resmi internet (//www.pdb.metu.edu.tr/) sitesinde bulunan iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra KPSS ve YDS belgesi ile beraber ODTÜ Rektörlük Binası Personel Dairesi Başkanlığı İdari Özlük ve Eğitim Müdürlüğü / ANKARA adresine şahsen yapılacak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

* 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak

* 2016 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak

* Yabancı Dil Bilgisi; En az D düzeyinde YDS veya eşdeğer düzeyde İngilizce bilgisi gerekmektedir. Yurtiçi veya yurtdışında İngilizce dili ile öğretim yapan üniversitelerden en az lisans düzeyinde mezun olanların dil düzeyleri minimum (D) düzeyini sağlamış olarak kabul edilir.

* İstihdam edilecek pozisyonlar için; Mühendislik Fakültesi bölümleri, Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümlerinin birinden lisans derecesine sahip olmak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 20:27
YORUM EKLE