Pamukkale Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alıyor

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilan ile en az lise mezunu sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 29.09.2017, 11:28 08.02.2019, 18:16
Pamukkale Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alıyor

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü, yayımladığı ilan ile yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın Hemşire pozisyonunda 4  sözleşmeli personel alınacağını duyurdu. İşte detaylar:

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet memurları Kanunu'nun 48. Maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, 657 sayılı kanunun 53. Madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak,  2016 yılı KPSS (B) grubu (Lisans mezunları için KPSS (P3), Ortaöğretim mezunları için KPSS (P94) puanı esas alınacaktır) sınav sonuç belgesine sahip olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

Sözleşmeli Personel İş Talep Formu (http://www.pau.edu.tr/personel/tr), 1 Adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacak), diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi (Noter veya Resmi Kurumlarca onaylı sureti), 2016 yılı KPSS (B) grubu (Lisans mezunları için KPSS(P3), Ortaöğretim mezunları için KPSS (P94) puanı esas alınacaktır) sınav sonuç belgesi, nüfus Cüzdanı fotokopisi

BAŞVURULARIN ALINMASI

Pamukkale Üniversitesi personel alım ilanına başvurular, 13 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak.

Yorumlar (0)