Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi, DPB'den yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Üniversite tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında yer tüm ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 04.10.2018, 00:39 18.01.2019, 23:10
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Üniversitenin Bilgi İşlem Daire Başkanlığı emrinde İstanbul Mektebi Tıbbiye-i Şahane Külliyesi’nde ve Ankara Gülhane Külliyesi’nde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti.

Lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği sözleşmeli personel alım ilan metninde yer alan kadro detaylarını ve ilana başvuru yapacak adayların başvuru sürecine ilişkin bilinmesi gerekenleri siz okuyucularımız için derledik. 

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan bir ilan ile adaylara duyurulan sözleşmeli personel alım ilanında tek bir kadrodan alım yapılacağı açıklandı. 

İlana göre alımlar Sözleşmeli Bilişim Personeli kadrosuna yapılacak ve alımlarda 5 personel istihdamı sağlanacak. Yazılı ve sözlü sınav sonuçlarına göre yapılacak yerleştirme ile Ankara Gülhane Külliyesine 2 (iki), İstanbul Mektebi Tıbbiye-i Şahane Külliyesine 3 (üç) şeklinde olacak. 

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin sözleşmeli bilişim personeli alımı için belirlediği genel ve özel başvuru koşulları;

İlana başvuru yapacak adayların, ''657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48’inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşımaları, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmaları, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri, İyi derecede yazılı/sözlü İngilizce bilmeleri ve Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak'' şartlarını sağlamaları gerekiyor.

İlana başvuruda bulunacak adaylar ayrıca üniversitelerin dört yıllık eğitim veren i, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ya da fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olması isteniyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Sözleşmeli Bilişim Personeli alım ilanı için belirlenen başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 18 Ekim tarihine kadar ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile birlikte Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na yapacaklar. 

Yorumlar (0)