Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Sağlık Bilimleri Üniversitesi kadrosunda personel açığı bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS şartının olmadığı personel alım ilanına dair bilinmesi gerekenleri haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 19.07.2018, 01:11 31.01.2019, 22:56
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Üniversitenin Bilgi İşlem Daire Başkanlığı İstanbul Mektebi Tıbbiye-i Şahane Külliyesi’nde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 

Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartının (puanı olanlar puanlarıyla, puanı olmayan adayların puanı 70 olarak kabul edilecek) talep edilmediği sözleşmeli personel alım ilanında yer alan tüm detaylar şu şekilde,

KADRO DETAYLARI

DPB'de yayımlanan ilana göre Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli pozisyon adedinin 10 (on) katı aday arasından, gerçekleştirilecek yazılı ve uygulamalı sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 4 (dört) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacağını duyurdu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Sözleşmeli Bilişim Personeli alım ilanı için Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından belirlenen başvuru koşullarına dair ayrıntıları aşağıda aktarıyoruz. Üniversite ilana başvuruda bulunacak adaylardan şu koşullara haiz olmalarını istiyor. 

Genel Şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48 inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, İyi derecede yazılı/sözlü İngilizce bilmek, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak.

Eğitim Şartı

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yayımlanan sözleşmeli bilişim personeli alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 2 Ağustos tarihine kadar “Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane Kampüsü, Tıbbiye Cad. No:38 Selimiye, Üsküdar, İstanbul) adresine şahsen veya posta yoluyla yapacaklar. 

Yorumlar (0)