Samsun Devlet Opera ve Balesi İlkokul Mezunu Sözleşmeli Personel Alıyor

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü resmi sitesinde yayımlanan ilan ile ilkokul mezunu sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu.

Samsun Devlet Opera ve Balesi İlkokul Mezunu Sözleşmeli Personel Alıyor

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, yayımladığı ilan ile 4 farklı pozisyonda sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre;

Alım Yapılacak Pozisyonlar:

* 1 Realizatör

* 1 Bezleme

* 1 Kaşör

* 1 Peruka

Genel Başvuru Şartları:

* Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır

* İlkokul veya İlköğretim mezunu olmak

* İlgili meslek örgütlerinden alınmış en az üç yıl deneyim sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya iş tecrübesini gösteren önceki işyerinden alınmış deneyim belgesi olması şartları aranır. Ancak, orkestra düzenleyicisi, sahne makinisti gibi ibrazı mümkün olmayan alanlarda ise komisyonun belirleyeceği kriterlere göre değerlendirme de yapılabilir.

Başvuru Şekli:

Başvurular, en geç 6 Eylül 2017 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar ilgili Müdürlüğe;

1- Diploma Aslı-Noter Tasdikli Örneği

2- 2 adet Fotoğraf

3- Nüfus Cüzdan Fotokopisi

4- Başvuru Dilekçesi

5- Adli Sicil Raporu ile şahsen ya da posta yolu ile "Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı Kale Mah. No:167 Atatürk Kültür Merkezi İlkadım/SAMSUN " adresine yapılacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:28
YORUM EKLE