Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Personel Alımı Yapıyor!

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Personel Alımı Yapıyor!

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli Orkestra Sanatçısı (Korno) alımı yapacağını duyurdu. 

Yayımlanan ilan ile ilgili tüm detayları siz ziyaretçlerimize aşağıda aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADRO

* Orkestra Sanatçısı (Korno)

GENEL ŞARTLAR

* Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır. 

* Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları şartı aranır.

BAŞVURU ŞEKLİ VE İSTENEN EVRAKLAR

* Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana başvurular en geç 22 Eylül 2017 Cuma günü mesai saati bitimine kadar, Dilekçe, Diploma Aslı/Noter Tasdikli Örneği, 2 adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Raporu ile birlikte şahsen ya da posta yolu ile ilgili adrese yapılabilir.

* İlan metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:50
YORUM EKLE