Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Personel Alımı Yapıyor!

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 18.09.2017, 21:59 08.02.2019, 16:50
Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Personel Alımı Yapıyor!

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli Orkestra Sanatçısı (Korno) alımı yapacağını duyurdu. 

Yayımlanan ilan ile ilgili tüm detayları siz ziyaretçlerimize aşağıda aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADRO

* Orkestra Sanatçısı (Korno)

GENEL ŞARTLAR

* Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır. 

* Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları şartı aranır.

BAŞVURU ŞEKLİ VE İSTENEN EVRAKLAR

* Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana başvurular en geç 22 Eylül 2017 Cuma günü mesai saati bitimine kadar, Dilekçe, Diploma Aslı/Noter Tasdikli Örneği, 2 adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Raporu ile birlikte şahsen ya da posta yolu ile ilgili adrese yapılabilir.

* İlan metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)