Samsun Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, yayımladığı ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları haberimizde...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 09.10.2017, 11:33 08.02.2019, 18:46
Samsun Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yeni bir ilan yayımladı.

Yayımlanan ilana göre; Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 2 Orkestra Sanatçısı (1 Korno, 1 Klarnet)ve Sanatsal Yardımcı Eleman (1) alınacak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları şartı aranır

BAŞVURU SÜRECİ

Samsun Devlet Opera ve Balesi personel alım ilanı başvuruları 13 Ekim 2017 mesai bitimine kadar istenilen belgeler ile birlikte ": Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı Kale Mah. No:167 Atatürk Kültür Merkezi İlkadım/SAMSUN" adresine şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

Yorumlar (0)