Samsun DOB Memur Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü bünyesinde alınacak memur personellerin başvurularında sona gelindi.

Samsun DOB Memur Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Samsun Devlet Opera ve Balesi ,geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilan ile 3 farklı pozisyonda görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. İlanda yer alan koro sanatçısı pozisyonuna başvurularda sona gelindi.

Başvuru İçin Gereken Genel Şartlar:

* Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır. Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları şartı aranır.

Başvuru Esnasında;

* Dilekçe, Diploma Aslı-Noter Tasdikli Örneği, 2 adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Raporu istenecek.

Başvuru Sürecine İlişkin Detaylar:

* Talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları bugün mesai bitimine kadar (22 Ağustos)  Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı Kale Mah. No:167 Atatürk Kültür Merkezi İlkadım/SAMSUN adresine yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE