Savunma Sanayi Müsteşarlığı Sözleşmeli Memur Personel Alımında Son Gün !

Savunma Sanayi Müsteşarlığı'nın Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayımladığı sözleşmeli personel alımına başvurularda sona gelindi. İlanın tüm detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 17.02.2017, 09:40 04.02.2019, 14:24
Savunma Sanayi Müsteşarlığı Sözleşmeli Memur Personel Alımında Son Gün !

Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayımladığı ilan ile 25 (yirmibeş) Proje Mühendisi, 5 (beş) Proje Asistanı ve 5 (beş) Yönetici Asistanı olmak üzere toplam 35 (otuzbeş) adet sözleşmeli personel alınacağını duyurmuştu. İlana başvurularda sona gelindi. 

Alınacak Personel:

* Sözleşmeli Personel (35)

Genel Şartlar:

* SSM personel alım ilanına başvuracak adaylardan;  657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları ve istenen özel şartları taşımaları isteniyor.

Başvuru İçin Gereken Belgeler:

* Özgeçmiş

* Vesikalık

* Öğrenim belgesi

* YDS sonuç belgesi

Başvuru Süreci:

* Savunma Sanayi Müsteşarlığı personel alım ilanı başvuruları bugün (17 Şubat 2017)  mesai bitimine kadar Müsteşarlığın internet adresindeki (www.ssm.gov.tr) sınav başvuru ekranında tanımlı olan bilgileri eksiksiz doldurup sisteme yükleyerek yapılacak.

Sınav Süreci:

* Başvuran adaylardan, bu ilanda belirtilen Genel ve Özel Şartları taşıyanlar arasından, KPSS sonuçlarına göre en yüksek puana (Değerlendirme, adayların geçerli olan KPSS puanlarından yüksek olanı ile yapılır.) sahip olandan başlanarak 5 (beş) katına kadar aday (son sıradaki adayla aynı puanı alanlar dâhil) sınava katılmaya hak kazanacaktır.

*  Sınava katılmaya hak kazanan adayların, KPSS puanları, sınavın yapılacağı yer, tarih ve saatleri Müsteşarlığın (www.ssm.gov.tr) internet sitesinde ayrıca ilan edilecektir. 

Yorumlar (0)