Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü KPSS Puanı ile Sözleşmeli Personel Alıyor

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı ilan ile KPSS puanı ile sözleşmeli personel alacağını duyurdu.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü KPSS Puanı ile Sözleşmeli Personel Alıyor

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilan ile İdari Hizmet Sözleşmeli (İHS) “Mühendis” alınacağını duyurdu. İlana başvuracak adaylardan KPSS şartı isteniyor.

Başvuru İçin Gereken Nitelikler

İlana başvuru yapacak adaylardan; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak şartlarını taşımaları isteniyor.

Başvuru Yeri, Şekli ve Süreci

Başvurular en geç 25 Ağustos 2017 Cuma günü saat 16:00 ‘a kadar resmi internet sayfasından yapılacak:

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 17:02
YORUM EKLE