Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personeli Alımı İçin Yeni İlana Çıktı!

14 Aralık 2018 tarihli Resmi Gazete'de yeni bir ilan yayımlandı ve sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana yönelik olarak detayları aktarıyoruz. İşte Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanın detayları...

Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personeli Alımı İçin Yeni İlana Çıktı!

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından yeni bir ilan yayımlandı.

Yayımlanan ilanla beraber sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu ve alımların diğer sağlık personeli ve hemşire kadrosundan yapılacağı bildirildi.

KADRO BİLGİLERİ

Hemşire kadrosu için başvuru yapacakların üniversite hastanesi başmüdürlüğünde görevlendirileceği ve 11 kişinin alınacağı açıklandı.

Şart olarak ise hemşirelik ve hemşirelik ve sağlık hizmetleri veya sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak gerekiyor.

Ayrıca KPSS puan şartı olarak ise 2018 KPSSP3 puan türünden en az 75 puan almış olmak zorunlu.

Diğer hemşire kadrosu için ise 7 kişinin alınacağı ve bunun için ise en az lise mezunu olmak zorunlu. Ayrıca liselerin hemşirelik, ebelik, hemşirelik ve sağlık memurluğu alanlarının birinden mezun olmak zorunlu olurken 2018 KPSS'den P94 puan türünden en az 80 puan almış olmak talep ediliyor.

Diğer sağlık personeli olarak ise 3 kadroya yer verildi ve toplamda 16 kişinin alınacağı açıklandı.

Diğer sağlık personeli için talep edilen şartlar ise alt kısımda bulunan tabloda yer almaktadır.

KADRO DETAYLARI

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Süleyman Demirel Ünivertesine alımı yapılacak olan kamu personeli alımları için başvurular ise 14 Aralık 2018 tarihinde başlayarak 29 Aralık 2018 tarihinde sona erecek.

TAM METNİ VE GENEL ŞARTLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
Faden 11 ay önce
Paramedik alınacak mi