Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Büro Personeli Alımına Kimler Başvurabilir?

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilan ile büro personeli alımı yapacağını duyurdu. Büro personeli alımına kimler başvurabilir, başvuru şartları nelerdir? Haberimizde...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 02.02.2017, 15:41 03.02.2019, 14:04
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Büro Personeli Alımına Kimler Başvurabilir?

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, bir ilan yayımlayarak sözleşmeli personel alacağını duyurdu. Personel alımları, büro personeli ve tekniker kadrolarında yapılacak. Sözleşmeli personel alım ilanına başvurular, 6 Şubat- 10 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak.

Sözleşmeli büro personeli alımına kimler başvuru yapabilir? Başvuracak adaylarda aranan genel ve özel şartlar nelerdir?

Alım Yapılacak Kadro:

* Büro Personeli: 40

Genel Şartlar:

* Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü büro personeli alım ilanına başvuracak adaylarda; 657 sayılı DMK'nın 48.maddesinde yer alan şartları taşımak, lisans mezunları için 2016 yılı KPSS P3 (B) puan türü, önlisans mezunları için 2016 yılı KPSS P93 (B) puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Özel Şartlar:

* Büro personeli alımına başvuracak adayların Dört (4) yıllık Yüksek Okullarının Tapu Kadastro bölümünden veya iki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmaları gerekmektedir.

İlan detayları için TIKLAYIN.

Başvuru Süreci ve Yeri: Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü büro personeli alım ilanı başvuruları 6 Şubat- 10 Şubat 2017 tarihleri arasında  (www.tkgm.gov.tr) adresinde yer alan başvuru formu doldurulmak suretiyle Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüklerinden birine şahsen yapılacak. 

Başvuru Yapılabilecek Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlükleri :

* Ankara-İstanbul-İzmir-Bursa-Konya-Antalya-Diyarbakır-Erzurum-Trabzon-SamsunKayseri-Hatay-Gaziantep-Edirne-Van-Elazığ-Eskişehir-Denizli-Kastamonu-Sivas- Şanlıurfa-Yozgat

Başvuru Sonuçlarının Açıklanması: 

* Atanmaya hak kazananların listesi ile aynı sayıda yedek aday listesi Genel Müdürlüğün web sitesi olan (www.tkgm.gov.tr) adresinde ilan edilecek.

Yorumlar (0)