Trakya Üniversitesi 68 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Trakya Üniversitesi kadrosunda personel açığı bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Peki alımlar hangi kadrolarda yapılacak ve adaylardan hangi koşullar talep ediliyor? Haberimizde aktarıyoruz.

Trakya Üniversitesi 68 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Trakya Üniversitesi, Üniversite Hastanesinde görevlendirmek üzere ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin B fıkrası uyarınca sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Sözleşmeli Sağlık Personeli pozisyonlarına yapılacak olan alımlara dair bilinmesi gereken tüm detayları sizlere aktarıyoruz. 

İşte yayımlanan sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı ile ilgili kadro detayları,

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Trakya Üniversitesi yayımladığı personel alım ilanında 6 farklı kadrodan personel istihdamı yapacağını ilan etti. Çeşitli eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanlarında ise toplam 68 personel alımı yapılacak. 

Üniversite Hastanesinde görevlendirilmek üzere yapılacak personel alımlarında yer alan açık kadrolar; Çocuk Gelişimcisi, Fizyoterapist, Diyetisyen, Psikolog, Hemşire ve 7 farklı branştan Sağlık Teknikeri. İlanlarda yer alan Hemşire kadrosu için ayrıca hem lise, hemde lisans mezunu Hemşire alımı yapılacağı ilan edildi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Trakya Üniversitesi tarafından ve alımların duyurulduğu ilan metninde yer alan başvuru koşulları arasında eğitim, KPSS ve alım yapılacak pozisyonların gerekliliklerin göre belirlenmiş özel koşullar bulunuyor. Bu koşullar şöyle,

657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Nöbet usulü çalışmaya engel hali bulunmamak, Başvuru yapılacak unvan için “Aranılan Nitelikler” bölümündeki şartları taşıyor olmak, Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde (belirlenen istisnalar hariç) sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Trakya Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 4 Kasım tarihine kadar yapabileceklerdir. İlana başvurular ilan metinde Trakya Üniversitesi tarafından açıklanmış başvuru evrakları ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 00:54
YORUM EKLE