Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor! Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Yüzüncü Yıl Üniversitesi yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapıyor. Söz konusu ilana başvurular devam ediyor. İlana başvuru şartları nelerdir? Başvurular ne zamana kadar nasıl yapılacaktır? Tüm detaylar haberimizde...

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor! Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Yüzüncü Yıl Üniversitesi geçtiğimiz günlerde bir ilanını yayımlamıştı. Yayımlanan ilanda Yüzüncü Yıl Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını ifade etti. 

Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda Dursun Odabaş Tıp Merkezi ve Diş Hekimliği Fakültesine 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar' da yer alan ek 2 inci maddenin (b) fıkrasına göre personel alımı yapılacağı ifade edildi. Bunun yanı sıra KPSS (8) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle hemşire, ebe ve acil tıp teknisyeni alımı yapılacağı belirtildi.

GENEL ŞARTLAR

Dursun Odabaş Tıp Merkezi için 18 hemşire, 1 ebe ve 1 acil tıp teknisyeni alımı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra Diş hekimliği fakültesi için de 2 adet hemşire alınacaktır. Dursun Odabaş Tıp Merkezi için başvuru yapacak olan adaylar için "Hemşire 8 Merkezi Bütçe Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak. Hemşire 10 Merkezi Bütçe Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak. Ebe 1 Merkezi Bütçe Sağlık Yüksekokulu Ebelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak. Acil Tıp Teknisyeni 1 Merkezi Bütçe Sağlık Meslek Lisesi Acil Tıp Teknisyeni Bölümünden Mezun Olmak." açıklaması yapıldı. 

Bunun yanı sıra diş hekimliği fakültesi için başvuru yapacak olan adaylara için de "657 Sayılı Devlet Memurlar Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlara haiz olmak" ifadeleri kullanıldı. 

BAŞVURU DETAYLARI

Yüzüncü Yıl Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanına başvurular 22 Ocak 2018 tarihinde başladı. İlana başvurular ise 5 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını şahsen veya posta yolu ile yapacaklardır. Buna göre kılavuzda belirtilen belgeler ile Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlük Personel Daire Başkanlığına başvuru yapılacaktır. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 05:16
YORUM EKLE