Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı İptal Edildi

Sağlık Bakanlığı resmi sitesinden bir duyuru yayınlayarak sözleşmeli personel alım ilanının iptal edildiğini açıkladı.

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı İptal Edildi

Sağlık Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde bir ilan yayınlayarak sözleşmeli bilişim personeli alacağını duyurdu. Başvurular 19 Aralık 2016- 6 Ocak 2017 tarihleri arasında alındı. Başvurular esnasında eksik ve yanlış evrak gönderen adayların başvuruları iptal edildi. İlana yeterli sayıda başvuru olmadığı için personel alım süreci iptal edildi. Sağlık Bakanlığı, personel alımının iptal edildiğini resmi sitesinde duyurdu.

Sağlık Bakanlığı'nın duyurusu şöyle:

" Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü emrinde istihdam edilecek 11 (on bir) sözleşmeli bilişim personeli için 19/12/2016 tarihinde sözleşmeli bilişim personeli alım ilanı yayımlanmıştır.

Adaylardan başvuru ilanında istenilen evrakları 19/12/2016 – 06/01/2017 tarihleri arasında teslim ederek başvuru yapmaları istenilmiştir.


İlanda yer alan “belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ile e-posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir” maddesi gereği onaysız ve eksik evrak gönderen adayların başvuruları kabul edilmemiştir.

Yeterli sayıda geçerli başvuru olmadığından sözleşmeli bilişim personeli alım süreci iptal edilmiştir. İlan ve başvurular yenilenmek koşulu ile sözleşmeli bilişim personel alımı ileri bir tarihte yapılacaktır."

KAMUPERSONELİ.NET

Yorumlar (0)