Alexa
19 Ağustos 2016 Cuma 11:41
Sivas Yıldız Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurular Sürüyor

 Sivas Yıldız Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak  Sivas Yıldız Belediye Başkanşlığı'nın tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapacağına dair ilan duyuruları yayımlandı. Yıldız Belediye Başkanlığı tarafından çıkılan ilanda İnşaat Mühendisliği lisans mezunu 1 adet mühendis alımı yapılacağı belirtildi.  Başvurular en geç 2 Eylül 2016 tarihine kadar Yıldız Belediye Başkanlığı'na şahsen ya da posta yolu ile iletilecek. Bahsi Geçen İlanda Yer alan Başvuru Şartları Şu Şekilde ; 

ARANAN DİĞER ŞARTLAR:

Yukarıda belirtilen şartlara ilaveten;

1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2. Görevini devamlı yapmasına engel olacak sağlık problemi olmamak.

3. Başka bir kurumda sözleşmeli olarak çalışıyor olmamak.

4. Cinsiyeti erkek ve askerliğini yapmış veya tecilli olmak,

5. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

6. Yıldız Beldesi Sınırları içerisinde ikamet etmiş olmak.(Tercih sebebidir)

7. En az 1 yıl tecrübesi olmak

8-2016 yılı KPSS P3 puan grubundan en az 75 puan almış olmak BAŞVURU SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER:

1-Başvuru dilekçesi

2. Öğrenim durumunu gösterir belgenin fotokopisi,

3. Nüfus Cüzdanı ve sürücü belgesi fotokopisi,

4. Yerleşim yeri belgesi.

5. Aday tarafından el yazısı ile yazılmış ve imzalanmış, kendisi, ailesi, bitirdiği okullar, yapmış olduğu işler hakkında bilgilerin yer aldığı özgeçmişi (Bir sayfayı geçmeyecek şekilde),

6. Sağlık raporu, (Her türlü iklim koşullarında görevini sürekli yapmasına engel olabilecek hastalık veya sakatlığının bulunmadığının belirtildiği Sağlık Beyanı)

7. Erkek adaylar için yetkili askerlik şubelerince düzenlenmiş veya e-devlet kapısı üzerinden çıktısı alınmış barkodlu askerlik durum belgesi (Askerliğini yapmış olan adaylar için terhis belgesi

8. Kamu haklarından mahrum bulunmadığına dair beyan,

9. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48/A-5 inci maddesinde belirtilen suçlardan mahküm olmadığına dair beyanı,

10. Son üç ay içerisinde alınmış sabıka kaydının olmadığına dair Cumhuriyet Savcılığından belge veya e- devlet kapısı üzerinden çıktısı alınmış barkodlu Adli Sicil Kaydı belgesi

11. Başka bir kurumda sözleşmeli olarak çalışmadığına dair beyanı,

12. 2 Adet vesikalık fotoğraf,

13. 2016 Yılı KPSS sınav sonuç belgesinin ÖSYM internet sitesinden alınmış barkodlu bilgisayar çıktısı

(Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyusunda bulunulacaktır.)

BAŞVURU:

Yukarıda belirtilen şartları taşıyan adaylar, başvuru sırasında istenilen belgeler ile birlikte 02.09.2016 Pazartesi günü saat 17.00'a kadar Yıldız Belediye Başkanlığına şahsen veya posta ile müracaat edeceklerdir. Sınava katılmaya hak kazanan adaylar Belediye Başkanlığımız internet sitesinde ilan edilecek ayrıca adayların e posta adreslerine veya cep telefonlarına sms olarak bildirim yapılacaktır.

SINAV:

Başvurusu kabul edilen adaylar sözlü sınava tabi tutulacaklardır. (Sözlü mülakat tarihi: 05.09.2016 Saat 13.30)

Yarışma sınavı, sözlü olarak yapılacaktır. Sınav kurulu üyeleri sözlü yarışma sınavında; adayın KPSS başarı durumu, adayın çalıştığı alandaki uzmanlık düzeyi, mesleki tecrübe ve bilgi birikimi, yabancı dil bilgisi ve bilinen yabancı dili kullanabilme düzeyi, adayın kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, muhakeme gücü, görevlendirilecek pozisyona yatkınlık, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu, sorumluluk alabilme ve iş sonuçlandırma birikimleri gibi niteliklere sahip olup olmadığını, tercih sebebi sayılan şartları da göz önüne alarak her adaya ayrı ayrı not verecektir. Sınav kurulu üyelerinin verdikleri notların aritmetik ortalaması sınav sonucunu gösterir. Sınav başarı notu 100 (yüz) puan üzerinden 70 (yetmiş)'tir.

Kazanan aday Başkanlığımız internet sitesinde ilan edilir ve ayrıca sınav sonucu, göreve başlama çağrısı ile birlikte, kazanan adaya yazılı olarak bildirilir.

SINAV TAKVİMİ

İLAN TARİHİ

19.08.2016

BAŞVURU TARİH VE SAATLERİ

02.09.2016-17.00

SINAV ŞEKLİ

mülakat

SÖZLÜ SINAVA KATILACAKLARIN İLANI

05.09.2016 günü Belediye İlan panosu

SÖZLÜ SINAV TARİHLERİ

05.09.2016 -Saat 13:30

BAŞVURU VE SINAV YERİ

YILDIZ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TOPLANTI SALONU

SINAV SONUÇLARININ DUYURULMASI

09.09.2016İşçi alımlarından ve daha fazlasından haberdar olabilmek için kamupersoneli.net'i takip edin...

Kamupersoneli.net | AnkaraSon Güncelleme: 19.08.2016 11:36
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner441