2018 Ballon d'Or (Altın Top) Kazananı Basına Sızdırıldı! FIFA Altın Top Ödülünü Kim Kazandı?

3 Aralık 2018 tarihinde 23:00'te başlayacak olan törenle beraber sahibini bulacak olan 2018 Ballon d'Or kazananı basına sızdırıldı.... France Football'un basımı tamamlanan bilgilerine göre 2018 Ballon d'Or çok tanıdık bir isime gidiyor. Peki 2018 Ballon d'Or kazananı kim? İşte merak edilenler.

2018 Ballon d'Or (Altın Top) Kazananı Basına Sızdırıldı! FIFA Altın Top Ödülünü Kim Kazandı?

Ballon d'Or'un sahibi bu akşam belli olacak. Törenin Türkiye'de bir yayını bulunmuyor. Gala, France Football'un internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yayınlanacak.

Real Madrid'in Hırvat yıldızı Luka Modric ödülün favorisi olarak gösteriliyor. En büyük rakibi ise Kylian Mbappe. Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi favori olmasalar da yine şaşırtabilir. Ancak bu 4 ismin dışında bir futbolcunun ödülü alabileceğine yönelik duyumlar da var.

KAZANAN İSİM BASINA SIZDIRILDI

3 Aralık 2018 tarihinde 23:00'te başlayacak olan törenle beraber sahibini bulacak olan 2018 Ballon d'Or kazananı basına sızdırıldı

France Football'un basıma hazırlanan bilgilerinde ise 2018 Ballon d'Or çok tanıdık isime giderken ödülü kazanan favori olarak tanımlanan Hırvat yıldızı Luka Modric'e gidiyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE