Antalyaspor Kulübü 50.Yılına Özel Bayrak Kampanyası Başlattı

Antalyaspor Kulübü Derneğinden yapılan yazılı açıklamada, kulübün 50. yılına özel "50. Yıl" temasıyla Antalya ve tüm ilçelerinde bayrak kampanyası başlatıldığı belirtildi.Elde edilen gelirin kırmızı-beyazlı kulübün amatör şubelerinde kullanılacağı dile getirildi.Ayrıntılar haberin devamında sizlerle.

SPOR 14.07.2016, 15:26 14.07.2016, 15:35
Antalyaspor Kulübü 50.Yılına Özel Bayrak Kampanyası Başlattı
Antalyaspor Kulübü'nün 50. yılı dolayısıyla Antalya'da bayrak kampanyası başlatıldığı bildirildi.
Antalyaspor Kulübü Derneğinden yapılan yazılı açıklamada, kulübün 50. yılına özel "50. Yıl" temasıyla Antalya ve tüm ilçelerinde bayrak kampanyası başlatıldığı belirtildi.

Kurumlar, sivil toplum kuruluşları, esnaf ve iş adamlarının sadece Antalyaspor'un resmi bağış makbuzu veya fatura karşılığında bu kampanyadan yararlanabileceği vurgulanan açıklamada, kampanya doğrultusunda bayrak üzerinde Antalyaspor logosu ile firma, kurum, kişi isimleri yer alacağı ifade edildi. Bayrakların Antalya şehir merkezi ve tüm ilçelerin cadde ve sokaklarında yer alacağı kaydedildi.

Açıklamada, 4x6 metre ebatında olacak bayrakların şehrin ana arterlerine kulüp tarafından asılması halinde bin 500 lira, kendi imkanlarıyla asanlardan ise bin 250 lira alınacağı ifade edilerek, kampanyadan elde edilen gelirin, kırmızı-beyazlı kulübün amatör şubelerinde kullanılacağı dile getirildi.

Antalyaspor lisanslı bayraklar üzerinde özel bir tema bulunduğu ve bu tema kullanılmayan bayraklar hakkında yasal işlem uygulanacağının altının çizildiği açıklamada, Antalyaspor logosu altında, illegal şirket ve benzeri tanıtımı yaparak bayrak asanlar hakkında yasal işlem uygulanması için resmi başvuruların yapıldığı bildirildi. 

Kamupersoneli.net | AA
Yorumlar (0)