Aziz Yıldırım Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Gümüşdağ'a Ne Dedi?

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Gümüşdağ, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı hedef alarak yayın hakları ihale fiyatlarına uymayanlardan şikayetçi olurum demesinden sonra ikili arasından ipler gerildi. Peki Aziz Yıldırım, Gümüşdağ'a ne dedi?

SPOR 01.02.2017, 09:22
Aziz Yıldırım Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Gümüşdağ'a Ne Dedi?

Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ canlı yayında ihale fiyatlarıyla alakalı konuşma yaparak Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı eleştirdi. Bunun sonrasında canlı yayına bağlanan Aziz Yıldırım ağır eleştirilerde bulundu. Peki Aziz Yıldırım, Göksel Gümüşdağ'a ne cevap verdi.

Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ ilk olarak; "İmza atmazsa bir şey olmaz. Hukuki süreç başlar. Sayın Başkan o kadar ilgiliyse 21 Kasım'da ihale şartnamesi alıp, ihaleyi kendisi yapıp kendisi yayın hakkını alsaydı!" ifadeleri kullandı.

Deneyimli yöneticinin, yayıncı kuruluşlara verilecek desteklerin göz önünde bulundurulması gerektiğini ifade ederek, Medipol Başakşehir'in Başkanı, ihalenin dolar kuru üzerinden hesap ederek 3.26'ya sabitlenmek istediğini, Aziz Yıldırım ise 3.36'da kalıcı olmak istediğine vurgu yaptı.

İHALEYE FESAT KARIŞTIRILDIYSA GEREĞİ YAPILIR!

Canlı yayına telefon bağlantısı gerçekleştirien Fenerbahçe Spor Kulübü Aziz Yıldırım, "Bu anlaşma ne zaman geçerli? Ben iş adamıyım, müteahhitlik yaptım. 1 Haziran'dan itibaren bu anlaşma hayata geçecek. 1 Haziran'da kur 4 bin lira olursa, o zaman başlaması gerekmeyecek mi? O kura sabitlemek gerekmez mi?" ifadelerini kullandı.

ŞARTNAME İNCELENSİN

"Şartnameyi biraz inceleyin. Daha iyi anlaşırız. Ben biliyorum. Sen benim yardımcımdın Göksel bey, unutma. Bak Göksel bey yine söylüyorum, ihaleye fesat karıştırıldıysa mahkemeye götürürüm ona göre. Her şey madem uygun bizden niye kağıt istiyorsunuz? Benim karşı çıktığım şu. Bu ihale 1 Haziran'da geçerlidir. O günün şartlarıyla belirlenmelidir." ifadeleriyle açıklamasını tamamladı.

Aziz Yıldırım'ın bu açıklamasından sonra, Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ söylenilenlerde haklı olduğunu vurgulayarak gerekirse hukuki süreç için düğmeye basılır ifadelerinde bulundu.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)