Beşiktaş'ta Transfer Atağı Tolgay Arslan ile Jeremain Lens Takas Mı Edilecek?

Beşiktaş'da forma giyen genç futbolcu Tolgay Arslan'a İngiltere'den talip çıktı. İngiltere'nin köklü takımı Sunderland Tolgay için Beşiktaş'ın kapısını çaldı. Bu durum sonrası Beşiktaşlı yöneticilerin Lens'in bonservisinin verilmesini talep etti.

SPOR 30.01.2017, 16:13
Beşiktaş'ta Transfer Atağı Tolgay Arslan ile Jeremain Lens Takas Mı Edilecek?

Beşiktaş'da forma giyen genç futbolcu Tolgay Arslan'a İngiltere'den teklif geldi. İngiltere'nin köklü takımı Sunderland Tolgay için Beşiktaş'ın kapısını çaldı. Bu durum sonrası Beşiktaşlı yöneticiler ise Lens'in bonservisinin verilmesini talep ederek transferde takasın söz konusu olabileceğini belirttiler.

Beşiktaş takımından Tolgay Arslan’ı isteyen İngiliz Sunderland kulübüne Jeremain Lens takasını önerdiği iddia gelen bilgiler arasında olurken netlik kazanmış herhangi bir durum yok.

İngiliz medyasında yer alan haberlere göre ise bonservisi Sunderland kulübünde olan ancak Fenerbahçe’de kiralık olarak forma giyen Jeremain Lens Beşiktaş forması giymeye yakın olabilir.

Beşiktaş kulübünün Tolgay Arslan’ı isteyen Sunderland’ten Jeremain Lens’in bonservisini istediği görüşmelerin sürdüğü açıklanırken transfer ile alakalı olarak tam bir sonuç elde edilememiş.

29 yaşında bulunan Jeremain Lens yaz transfer döneminde ise kiralık olarak Fenerbahçe’ye gelmiş ve 16 resmi karşılaşma içerisinde 3 gol 7 asist başarısı göstermeyi başarabilmişti.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)