Büyükelçiliklerin badmintonda kupa mücadelesi

ANKARA (AA) - Elçilikler Arası Asya Birliği Badminton Turnuvası, 16 Şubat Cumartesi günü Ankara'da gerçekleştirilecek.Türkiye Badminton Federasyonundan (TBF) yapılan açıklamaya göre TBF Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde düzenlenecek...

Büyükelçiliklerin badmintonda kupa mücadelesi

ANKARA (AA) - Elçilikler Arası Asya Birliği Badminton Turnuvası, 16 Şubat Cumartesi günü Ankara'da gerçekleştirilecek.

Türkiye Badminton Federasyonundan (TBF) yapılan açıklamaya göre TBF Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde düzenlenecek turnuvaya; Endonezya, Singapur, Filipinler, Vietnam, Tayland, Brunei ve Malezya olmak üzere 7 ülkenin büyükelçileri, elçilik çalışanları ve aileleri katılacak.

TBF Başkanı Murat Özmekik, Malezya'nın Ankara Büyükelçisi Abd Razak Bin Abdul Vahab'ın iş birliğiyle organize edilecek turnuvaya ilişkin, Asya ülkelerinde ata sporu olan badmintonda Endonezya ve Malezya’nın öne çıktığını hatırlatarak, "2020 Tokyo Olimpiyatları hazırlık sürecinde Endonezya ve Malezya’dan yabancı antrenör ve partner sporcu getirebilmek için çalışmalar yapıyoruz." ifadesini kullandı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE