banner731

Çarşı Yüksek Bilet Fiyatlarına Karşı

Beşiktaş' ın en büyük taraftar grubu olan Çarşı, GS ile oynanacak derbide yüksek bilet fiyatlarına olan tepkisini sosyal medyadan dile getirdi. Çarşı grubu, fahiş bilet fiyatlarına da karşı sloganı ile tepkisini dile getirirken; tepki Çarşı grubunun sosyal medya hesabında da yoğun ilgi gördü.

SPOR 16.09.2016, 17:18 16.09.2016, 17:28
Çarşı Yüksek Bilet Fiyatlarına Karşı
Çarşı Yüksek Bilet Fiyatlarına Karşı

Beşiktaş' ın en önemli taraftar grubu olan ve aynı zamanda en büyük kitleye sahip olan taraftar grubu Çarşı; Galatasaray ile oynanacak derbinin yüksek bilet fiyatlarına tepkisini dile getiriyor. Çarşı grubunun sosyal medya hesapları üzerinden atılan tweet ve görsel ile aktarılan bu tepki, yoğun ilgi ve destek görerek bir çok kişi ve takım taraftarları tarafından desteklenmeye devam ediyor.

Galatasaray ile oynanacak olan derbide, en ucuz bilet fiyatının 150 TL oluşuna tepkisini aktaran Çarşı grubu; " Çarşı fahiş bilet fiyatlarına da karşı " sloganıyla taraftarları bir araya topluyor. Ayrıca yayımlanan görsel üzerinde; 7 yaşındaki çocuğa Passo dayatması: 25 TL, Forma: 150 TL ve bilet fiyatı : 155 TL şeklinde ibareler de yer alıyor.

Görseli " Çarşı fahiş bilet fiyatlarına da karşı " sloganıyla gündeme taşıyan taraftar grubu; istediği indirimi bulabilecek mi bilinmez ancak, önemli bir noktaya değindiği aşikar. Zira bir çok taraftar, bilet fiyatlarının yüksekliğinden ve yaşadıkları bu problemden dolayı epey muzdarip durumdalar.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)